RADOVI ELEKTRODISTRIBUCIJE U ČETIRI NASELJENA MESTA

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zbog radova Elektrodistribucije Zrenjanin izvorišta u četiri naseljena mesta će u nedelju ostati bez električne energije, što će usloviti i prekid vodosnabdevanja u ovim naseljenim mestima.

 

 

Prema najavama Elektrodistribucije Zrenjanin za nedelju 28. maja planirani su radovi zbog kojih će izvorišta u četiri naseljena mesta: Klek, Farkaždin, Jankov Most i Mihajlovo ostati bez električne energije u periodu od 5 do 11 časova.

Zbog pomenutih radova, odnosno prekida snabdevanja električnom energijom, doći će i do prestanka rada bunarskih pumpi i prekida vodosnabdevanja, koje će potrajati koliko i prekid snabdevanja električnom energijom.

Završetak radova Elektrodistribucije i puštanje električne energije u sistem omogućiće pokretanje bunarskih pumpi, nakon čega će ubrzo doći do normalizacije vodosnabdevanja u pomenutim naseljenim mestima.

Prema najavama Elektrodistribucije, u slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odloženi.

Video priloge pogledajte na našem YouTube kanalu – Vodovod i kanalizacija Zrenjanin 

Pročitajte još:

BONUS VIDEO 
PRAVOVREMENO REAGOVANJE TOKOM OBILNIH PADAVINA (RTV SANTOS)

Služba informisanja i poslovnih komunikacija
JKP „Vodovod i kanalizacija“ Zrenjanin


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •