•
  •
  •
  •

Зимски Спорт Фест – екипе ЈКП „Водовод и канализација“ освојиле прво место у баскету, друго у малом фудбалу, а екипно је заузето треће место. Сутра нови изазов за наше спортисте – фудбалери крећу у одбрану пехара на меморијалном турниру „Играјмо за 16“.

Зимски Спорт Фест 2018, који је одржан у хали Медисон 25. фебруара, окупио је седам екипа које су се такмичиле у шест спортова и кувању пасуља у котлићу.

У две дисциплине екипе ЈКП „Водовод и канализација“ су се нашле на победничком постољу – баскеташи на највишем степенику јер су освојили турнир, док су се фудбалери нашли на степенику ниже заузевши друго место у турниру малог фудбала.

Жељко Стајић, један од играча баскеташке екипе ЈКП „Водовод и канализација“ (фото: www.ilovezr.com)

Ова два одлична резултата била су довољна да се „Водовод“ и екипно нађе на победничком постољу освојивши  треће место у укупном пласману  на Зимском Спорт Фесту 2018.

Пехар за освојено екипно треће место на Зимском Спорт Фесту 2018

Већ сутра су пред нашим спортистима нови изазови, тачније екипа малог фудбала нашег предузећа креће у одбрану пехара на меморијалном турниру „Играјмо за 16“, који се шести пут у организацији РТС-а одржава у нашем граду као сећање на трагично настрадалих 16 радника РТС-а током злочиначког НАТО бомбардовања 1999. године.

Капитен Зоран Срдић са освојеним пехаром турнира 2017. године

У петак, 9. марта, у 10 часова ЈКП „Водовод и канализација“ у Кристалној дворани против ЈКП „Чистоћа и зеленило“, од које је изгубила у финалу Зимског Спорт Феста, игра за полуфинале турнира. Победник турнира стећи ће право да игра у завршници групе „Градови“ у Београду, где је „Водовод“ прошле године заузео друго место.